скільки нітробензину витрачаються для добування аніліну масою 200г , якщо його практичний вихід

становить 95%?

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Возможно, как-то так



Отвечает Тирунов Ярослав.

C6H5NO2+ 3H2 = C6H5NH2 + 2H2O

mтеор. (C6H5NH2) = 0,95*200г= 190г

M(C6H5NO2) = 123 г/моль

M(C6H5NH2) = 93 г/моль

Пусть масса нитробензена - х г

х/123=190/93

х=123*190/93=251,3 г

Ответ: 251,3 г нитробензена