Складіть молекулярне рівняння реакції між речовинами, які у водному розчині взіємодіють відповідно

до наведеного скороченого йонного рівння: Fe2+ + 2OH- = Fe(OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Гордуз Кристина.

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 + 2NaCl

Fe(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Fe(OH)2 + 2Na(+) + 2Cl(-)