ДАЮ 50БАЛЛОВ!ЕСЛИ ПОМОЖИТЕ МНЕ РЕШИТЬ ВОТ ЕТУ ЗАДАЧУ:Видносна густина леткои водневои сполуки за

воднем елемента 5 групи=8,5.Визначити елемент.Спасибо!

Ответы на вопрос

Отвечает Козуберт Елизавета.

ЕН3

D(Н2)=8,5

Е-?

Елемент V групи з гідрогеном проявляє валентність ІІІ, значить формула ЕН3

Молярна маса ЕН3: М= D(Н2)*М(Н2)=8,5*2=17 г/моль

Підставимо значення атомних мас елементів і прирівняємо до 17

х+3*1=17

х=14 Це атомна маса Нітрогену . Формула NН3