Помогите пожалуйста❤ Розчин сульфатної кислоти масою 122,5 г з масовою часткою H2SO4 16% повністю

нейтралізували розчином натрій гідроксиду. Обчисліть масу солі, яка утворилася

Ответы на вопрос

Отвечает Дроганов Артем.

Дано :

m(роз.) - 122.5

W(H2SO4) -16%

Знайти: m(H2SO4)-?

Розв'язок :

W=m1/m2 *100%

16%= m солі/122.5 *100%, звідси

m солі=16*122.5/100 = 19.6г

Від-дь:m=19.6г