Напишіть молекулярне, йонне та скорочене йонне рівняння реакції між натрий гідроксидом і нитратною

кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Смык Максим.
NaOH+HNO3=NaNO3+H2O
Na(+)+OH(-)+H(+)+NO3(-)=Na(+)+NO3(-)+H2O
OH(-)+H(+)=H2O