Елемент 3 групи утворює вищий оксид масова частка Оксигенуу якому дорівнює47 відсотків. Визначіть

невідомий елемент. СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛІВ)))))

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Амилия.

E2O3

48 - 47%

x - 100%

x = 102

102 - 48 = 54

54 / 2 = 27 - это алюминий