СРОЧНО!! КТО ХОТЬ НЕМНОГО ПОНИМАЕТ В ХИМИИ!!! Виберіть твердження щодо маси натрій оксиду

кількістю речовини 1 моль: а) дорівнює 39 г; б) дорівнює 62 г; в) менша за суму мас 1 моль натрію і 1 моль кисню; г) дорівнює сумі мас 1 моль натрію і 1 моль кисню

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Антон.

M(Na₂O) = 23*2+16=62 г/моль

m(Na₂O) = n(Na₂O)*M(Na₂O) = 1 моль*62 г/моль = 62 г

Відповідь: б) дорівнює 62 г