На магній масою 19.2 г подіяли надлишком хлоридної кислоти. Обчисліть масу солі що утворилася


Ответы на вопрос

Отвечает Киевский Камран.

Дано

m(Mg) = 19.2 г

Решение

n(Mg) = m(Mg) / M(Mg) = 19.2 / 24 = 0.8 моль

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

n(MgCl2) = n(Mg) = 0.8 моль

m(MgCl2) = n(MgCl2)M(MgCl2) = 0.8 * (24 + 2 * 35.5) = 0.8 * 95 = 76 г

Ответ: 76 г