Визначте формулу вуглеводню коли масова частка Карбону-85,71%, Гідрогену-14,29%.Відносна густина

газу за метаном 5,25

Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Ирина.

w (С)=85,71%

D(СО2)=1,91

формула        

Молярна маса речовини  М= D(СО2)*М(СО2)=1,91*44=84

г/моль

Знайдемо відношення кількостей атомів С:Н=85,71/12  : 14,29/1 

=7,1425:14,29=1:2

найпростіша формула СН2, її молярна маса М(СН2)=14 , а в

нас 84, значить необхідно  84/14=6

Формула С6Н12


Отвечает Заяць Інуся.

https://ru-static.z-dn.net/files/d7a/1b87697171ddba4573ead799ac9033c6.jpg