У гідроген сульфіді кількістю речовини 0,5 моль міститься? Скільки молекул? Допоможіть) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Лилит.

n(H₂S)=0,5моль

Na=6.02·10²³молекул/моль

n=N÷Na

N=n×Na

N(H₂S)=n(H₂S)×Na

N(H₂S)=0,5моль×6,02·10молекул/моль=3,01·10²³молекул

Ответ: у гідроген сульфіді кількістю речовини 0,5 моль міститься 3,01·10²³молекул.