Розчинили натрій хлорид масою 50г у воді масою 450г.яка масова ччастка солі в утвореному розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Ильнара.

Дано

m(в-ва)=50 г

m(воды)=450 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва)=m(в-ва)/m(р-ра) *100%=

50/450 *100%=11%