ОЧЕНЬ СРОЧНО ПЖ Обчисліть і вкажіть об’єм повітря (л; до десятих) (н. у.), який потрібно

використати для спалювання ацетилену, одержаного з 6,4 г кальцій карбіду.

Ответы на вопрос

Отвечает Smolyazhenko Artur.

дано:  m(CaC2)=6,4 г V(воздуха)=?

решение:CaC2+2H2O=C2H2+Ca(OH)2 Mr(CaC2)=64 Mr(C2H2)=36 m(C2H2)=6,4/64=x1/26 x1=2,6 г 2C2H2+5O2=4CO2+2H2O V(O2)=2,6/52=x2/5×22,4 x2=5,6 л V(воздуха)= 5,6/0,21=26,66 л