Зробити рівняння реакцій ( по валентності також) Барій оксид+ сульфітна кислотаКупрум (||)

гідроксид+ ортофосфатна кислотаНатрій Карбонат + Хлоридна кислотаСрібло+ хлоридна кислота​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Настя.
BaO+H2SO4=BaSO4+H2O
3Cu(OH)2+2H3PO4=Cu3(PO4)2+6H2O
Na2CO3+2HCl=2NaCl+H2O+CO2
Ag+HCl не идёт