Який об'єм пропану спалювали якщо кисню на його спалювання було витрачено 50 л


Ответы на вопрос

Отвечает Астапенко Стас.

Дано:

V(О2)=50 л

Знайти:

V(C3H8)-?

C3H8 + 5O2 =>  3CO2 + 4H2O

З рівняння  реакції бачимо, що V(C3H8)=1/5V(O2)

V(C3H8) = 1/5*50 л = 10 л

Відповідь: 10 л