1.CH3OH+HCL--> Гліцерин+Na--> CH3COOH+Mg--> C2H5OH+O3--> 2.Скільки оцтової кислоти і

води необхідно взяти для приготування розчину масою 80г з масовою часткою кислоти 25%?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирина Карина.

1.

CH3OH + HCL => CH3CL + H2O

2CH2(OH) - CH(OH) - CH2(OH) + 6Na => 2CH2(ONa) - CH(ONa) - CH2(ONa) + 3H2

2CH3COOH + Mg => (CH3COO)2Mg + H2

C2H5OH + 2O3 => 2CO2 + 3H2O

2.

m ч (кислоты) = 80г * 0,25 = 20 г

m (H2O) = 80 - 20 = 60 г