Обчисліть і вкажіть об'єм карбон 4 оксиду який утворився після спалювання 5,2 кг ацетилену


Ответы на вопрос

Отвечает Кучишин Софія.

Дано:

m(С2Н2) = 5,2 кг = 5200 г

Найти:

V(CO2)-?

Решение.

М(С2Н2) = 26 г/моль

n(C2H2) = m/M = 5200 г/26 г/моль = 200 моль

2С2Н2 + 5О2 = 4СО2 + 2Н2О

Из УХР видим, что n(CO2) = 2n(C2H2) = 200 моль*2=400 моль

V(CO2)=n*Vm = 400*22,4 = 8960 л = 8,96 м³

Ответ: 8,96 м³