Укажіть, з якими речовинами взаємодіє кисень 1 H2O 2 H2 3 СH4 4 CO2 5 P 6 CaCO3 7 NaOH Напишіть

рівняння відповідних реакцій. Дякую Я дам 30 балів за відповідь!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Анастасия.

2) 2H2 + O2 = 2H2O

3) CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

5) 4P + 5O2 = 2P2O5