Обчисліть маси кухоної солі і води, необхідні для приготування розчин масою 10кг з масовою часткою

солі 0.01

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Алёна.

Дано:

m(p. NaCl) = 10 кг = 10000 г

ω(NaCl) = 0,01

Знайти:

m(NaCl)-?

m(H2O)-?

Розв'язок.

m(NaCl) = m(p. NaCl)*ω(NaCl) = 10000 г*0,01 = 100 г

m(H2O) = m(p. NaCl) - m(NaCl) = 10000 г-100 г = 9900 г

Відповідь: 100 г; 9900 г

Отвечает Ко Дмитрий.

100 грамм соли, 9900 вода. 10000 * 0.01= 100.