складіть рівняння реакції перетворення за схемою:матан-вуглекислий газ-глюкоза-етанол-вуглекислий

газ

Ответы на вопрос

Отвечает Скрынникова Алина.

Ответ:

CH4+2O2=CO2+2H2O

6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2

C6H12O6=2C2H5OH+2CO2

C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O

Объяснение: