Яка маса хлориду достатня для добування хлориду алюмінію кількістю речовини 2молі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Александр.

Ответ:

Відповідь: 213 г

Объяснение:

Яка маса хлору достатня для добування хлориду алюмінію кількістю речовини 2 молі?​

Дано:

n(Al₂O₃) = 2 моль

Знайти:

m(Cl₂)-?

Розв'язок.

М(Cl₂) = 71 г/моль

2Al + 3Cl₂ = 2AlCl₃

З РХР бачимо, що n(Cl₂) = 1,5n(AlCl₃)

n(Cl₂)= 1.5*2 моль = 3 моль

m(Cl₂) = n(Cl₂)*М(Cl₂) = 3 моль*71 г/моль = 213 г