Напишіть в молекулярній та йонній формі реакції взаємодії між речовинами: а)оцтова кислота і

магній б)оцтова кислота і натрій гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Уланова Юлиана.

2CH3COOH + Mg = (CH3COO)2Mg + H2

2H(+) + 2CH3COO(-) + Mg = 2CH3COO(-) + Mg + H2

2H(+) = H2

CH3COOH + NaOH = CH3COONa + H2O

CH3COO(-) + H(+) + Na(+) + OH(-) = CH3COO(-) + Na(+) + H2O

H(+) + OH(-) = HOH