Обчисліть об'єм кисню який витратитися на згоряння метану об'ємом 11,2 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Иван.

Дано:

V (CH4) = 11.2л

Найти:

V (O2) - ?

Решение:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2HOH

По закону Авогадро:

V (O2) = 2V (CH4) = 2 * 11.2 = 22.4л

Ответ: V (O2) = 22.4л