ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ХІМІЯ 8 КЛАС обчисліть масу кальцій карбонату кількістю речовини 3 моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Томилов Иван.

Дано

n(CaCO3)=3 моль

М(СаСО3)=100 г/моль

Найти

m(CaCO3)=n*M=3*100=300 г