Обчисліть масову частку натрій хлориду в розчині отриманому змішуванням 13 г солі 33г води​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврин Богдан.

Відповідь:

m(розчину))=13+33=46г

w=13*100/46=28,26%

Пояснення: