З етанолу масою 20,24 г одержали 45г брометану. Визначте вихід одержаного продукту


Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

C2H5OH + HBr = C2H5Br + H2O

20.24/46 = x/109

x = 47.96 — теор.

ŋ(C2H5Br)= 45/47.96 = 93.83%