Помогите с задачей Обчислити скільки грамів NaCl і який об'єм води було затрачено для

приготування 500г розчину з масовою часткою NaCl - 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Ваня.

Ответ:

m (NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 10% * 500 / 100% = 50 г;

m (H2O) = m р-ну - m (NaCl) = 500 - 50 = 450 г;

V (H2O) = m / ρ = 450 * 1 = 450 мл.

Объяснение: