Визначте об'єм водню який виділиться при взаємодії 48г магнію з хлоридною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Косило Денис.

Ответ:

Mg+2HCl утворюється MgCl2 +H2

Над магній хлоридом пишемо 48 г, знизу пишемо молярну масу магнію хлориду , над воднем пишемо Х літрів

Знизу 22,4 ( це сталий молярний об'єм). Далі складаємо пропорцію

 \frac{48}{95}  =  \frac{x}{22.4}

x =  \frac{48 \times 22.4}{95}

Відповідь : 11,3 літрів