скільки грамів аргентум нітрату і води необхідно взяти для приготування 150 г 5 відсоткового

розчину​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Ира.

Ответ:

m (AgNO3) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 150 / 100% = 7,5 г;

m (H2O) = m р-ну - m (AgNO3) = 150 - 7,5 = 142,5 г.

Объяснение: