Написати рівняння реакції перетворення : ZnO-ZnSO4-Zn(OH)2-Zn(NO3)2


Ответы на вопрос

Отвечает Авсюкевич Аким.

Ответ:

Объяснение:

ZnO + H2SO4 = ZnSO4 + H2O

ZnSO4 + 2NaOH = Zn(OH)2 + Na2SO4

Zn(OH)2 + 2HNO3 = Zn(NO3)2 + 2H2O