Закінчіть рівняння реакцій а) натрій оксид + карбон 4 оксид= б) ферум3 гідроксид + ортофосфатна

кислота= в) алюміній хлорид + арґентум нітрат= г) магній карбонат + нітратна кислота=

Ответы на вопрос

Отвечает Minius Dariga.

Na2O+CO2=Na2CO3

Fe(OH)3+H3PO4=FePO4+3H2O

AlCl3+3AgNO3=Al(NO3)3+3AgCl

MgCO3+2HNO3=Mg(NO3)2+CO2+H2O