Який об'єм вуглекислого газу утвориться при розкладі 400г Кальцій Карбонату при нагріванні​


Ответы на вопрос

Отвечает Майборода Славик.

Ответ:

89,6 л

Объяснение:

CaCO3 -> CaO + CO2

n(CaCO3) = m(CaCO3)/M(CaCO3) = 400 г / 100 г/моль = 4 моль

n(CO2) = n(CaCO3) = 4 моль по уравнению

V(CO2) = n(CO2) * V0 = 4 моль * 22,4 л/моль= 89,6 л