Написати можливі рівняння реакцій між речовинами SO2, HNO3, Ca (OH)2, H2O, Na2O, FeSO4, ZnO


Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинов Ильдар.

Ответ:

Объяснение:

SO2 + Ca(OH)2 = CaSO3 + H2O

SO2 + H2O = H2SO3

SO2 + Na2O = Na2SO3

SO2 + ZnO = ZnSO3

Ca(OH)2 + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + 2H2O

Na2O + 2HNO3 = 2NaNO3 + H2O

ZnO + 2HNO3 = Zn(NO3)2 + H2O

Na2O + H2O= 2NaOH