Скільки грамів натрію прореагує з водою , якщо внаслідок взаємодії утворюється водень об'ємом 11.2

л (н. у.)?

Ответы на вопрос

Отвечает Кереев Ярослав.
2Na(х г)+2H2O=2NaOH+H2(11,2л)
n=2моль. Vm=22,4г/л V=22,4 л
Mr=23г/моль
N=46г

х/46=11,2/22,4
х/46=1/2
х=23г