Для приготування 250 г розчину з масовою часткою розчиненoï речовини 10 % треба взяти натрій

гідроксиду:Будь ласка! Завтра треба принести готову задачу. Дуже прошу допомогти​

Ответы на вопрос

Отвечает Нефедченко Антон.
Дано:
m(раствора)=250г
W(NaOH)=10%
m(NaOH)-?
Решение:
W=m(вещества)/m(раствора) отсюда:
m(вещества)=W*m(раствора)=0,10*250=25 грамм
Ответ:25 г NaOH)))