у молекулі ацетилену на один карбону припадає один атом гідрогену становить формула ацетилену якщо

відомо що його відносна молекулярна маса становить 26​

Ответы на вопрос

Отвечает Климов Антон.

Відповідь:

СnHn=26

12n+n=26

13n=26

n=26/13=2

C2H2

Пояснення: