Обчислити масову частку елементів у сполуці Дано: Cr2 (So4)3


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артём.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Cr2(SO4)3 =52*2+32*3+16*12 =392

W(Cr) = Ar(Cr)*n / Mr(Cr2(SO4)3)  *100% = 52*2 / 392  *100% =27%

W(S) = Ar(S) *n / Mr(Cr2(SO4)3  *100% = 32*3 / 392  *100% =24%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Cr2(SO4)3  *100% = 16*12 / 392  *100% =49%