Визначити молекулярну формулу гідроксиду, якщо відомо, що відносна молекулярна маса цієї сполуки

становить 121, а елемент, що входить до її складу, належить до ІІІ групи періодичної системи.

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Нехай, кількість гідроксилу у формулі n, відомо що Mr=121

Підбір

n=1, OH=17

Mr=17+x=121

x=121-17=104, такого елементу не існує

n=2, OH=34

Mr=34+x=121

x=87,такого елементу не існує

n=3, OH=51

Mr=51+x=121

x=70, це Ga

Відповідь: Ga(OH) 3