обчисліть розчинність натрію нітрату за температурою 80° якщо в 744 насиченого розчину за цієї

температури містять 444 г солі

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Анастасия.

Ответ:

m(H2O) = 744 - 444 = 300г

300гH2O > 444г

100г H2O > x

444*100/300=148

х = 148

Объяснение: