Срочно!!!!!!!!! До кристалогідрату Na2SO4*10H2O додали 150,4 г води щоб одержати розчин з масовою

часткою натрій сульфату 0,15. Визначте масу розчиненого кристалогідрату.

Ответы на вопрос

Отвечает Нуретдинова Сабина.

Відповідь:

Пояснення:

W( Na2SO4*10H2O) = m( Na2SO4*10H2O)/{ m( Na2SO4*10H2O)+ m(H2O)}

m( Na2SO4*10H2O)=x

w=x/(x+m)

(x+m)*w=x

m*w = x(1-w)

x = m*w /(1-w)

x = 150.4*0.15/(1-0.15)=26.54 г