1. Складіть молекулярні та йонні рівняння реакцій, що відбуваються при зливанні розчинів таких

речовин:а) ферум (ІІ) хлориду і літій гідроксиду;б) калій сульфату і нітратної кислоти.Срочно даю 10 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Щедрина Лилия.

Ответ:

Объяснение:

FeCl2 + 2LiOH = Fe(OH)2 + 2LiCl

Fe(2+) + 2Cl(-) + 2Li(+) + 2OH(-) = Fe(OH)2 + 2Li(+)+ 2Cl(-)

Fe(2+) + 2OH(-)= Fe(OH)2

K2SO4 + 2HNO3 = 2KNO3 + H2SO4

2K(+) + SO4(2-) + 2H(+)+ 2NO3(-) = 2K(+) + 2NO3(-) + 2H(+) + SO4(2-)

реакция не идёт