Закінчить рівняння реакції, складі б електронний баланс, вкажіть окисник та відновник: Cu +

HNO3(конц) - Cu(NO3)2 + NO2 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Денис.

Ответ:

Объяснение:

  Cu + 4HNO3 = Cu(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Cu(0) -2e = Cu(+2)   1   ок-ие

в-ль

N(+5) +1e = N(+4)     2    в-ие

ок-ль