Підберіть два молекулярні рівняння до йонного рівняння:Ba+SO4=BaSO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2HCl

Ba(2+) + 2Cl(-) + 2H(+) + SO4(2-) = BaSO4↓ + 2H(+) + 2Cl(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓

Ba(NO3)2 + Na2SO4 = BaSO4↓ + 2NaNO3

Ba(2+)+ 2NO3(-) + 2Na(+) + SO4(2-) = BaSO4↓ + 2Na(+) + 2NO3(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓