Закінчити рівняння реакцій, написати повні та скорочені йонні рівняння:BaCl2+Na3PO4-Ba3(PO4)2+


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Вика.

Ответ:

Объяснение:

3BaCl2 + 2Na3PO4 = Ba3(PO4)2 ↓+ 6NaCl

3Ba(2+) + 6Cl(-)+ 6Na(+) + 2PO4(3-) = Ba3(PO4)2↓ + 6Na(+) + 6Cl(-)

3Ba(2+) + 2PO4(3-) = Ba3(PO4)2↓