Розставити коефіцієнти у такому окисновідновному рівнянні реакції (методом електронного балансу)

NH3+O2=NO+H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Серова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

N⁻³H₃+O₂⁰→N⁺²O⁻²+H₂O​

N⁻³- 5e⁻→N⁺²         5          4

                                 20

2O⁰+2x2e⁻→2O⁻²  4          5

N⁻³відновник, процес окислення

O⁰окислювач, процес відновлення

4NH₃+5O₂=4NO+6H₂O​

Отвечает Amanbay Chinga.

Ответ:

Объяснение:

4NH3 + 5O2 = 4NO + 6H2O

N(-3) - 5e = N(+2)       4     ок-ие

в-ль

O2(0) +4e = 2O(-2)    5     в-ие

ок-ль