Скільки грамів йоду і спирту треба взяти щоб отримати 500г 10% розчину йоду в спирті?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чуракова Карина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 500 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 500*10/100 = 50 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 500-50 = 450 г