ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ, ДАЮ 50 баллов!!!!! Який газ і в якій кількості утворюється при нагріванні

230 г етилового спирту з концентрованою сульфатною кислотою!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Александр.

Ответ:

Объяснение:

    230 г                    Х моль

 CH3-CH2-OH ->  CH2=CH2 + H2O

n=1 моль                n=1 моль

М=46 г/моль        

m=46 г

230 г   СН3-СН2-ОН   -  Х моль  СН2=СН2

46 г     СН3-СН2-ОН  -   1  моль   СН2=СН2

n(C2H4) = 230 * 1 / 46 = 5 моль