Визначити масу йона: Будь ласка! Даю 20 балів. Накину 5, якщо відповісте за пів години! Дуже

треба.​

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Відповідь:

16 ; 48. Посмотрите ниже, как я решал :)

Пояснення:

Е(йона)=Ar или Mr / на его заряд.

Е(O⁻²)=32/2=16

E(SO₄⁻²)=96/2=48