Не виконуючи обчислення, розмістіть речовини у порядку зростання їхніх відносних молекулярних мас:

K2SO3, K2S, K2SO4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошкевич Елена.

Ответ:

K2S,  K2SO3,  K2SO4

Объяснение:

Mr(K2SO3) = 39*2 + 32 + 16*3 = 158

Mr(K2S) = 39*2 + 32 = 110

Mr(K2SO4)= 39*2 + 32 + 16*4 = 174