Обчисліть об'єм амоніаку (NH3) масою 17г


Ответы на вопрос

Отвечает Волошин Данил.

Ответ:

V(NH3) = 22,4 л

Объяснение:

Дано :

m(NH3) = 17 г

Найти :

V(NH3) - ?

1) n(NH3) = m/M

M(NH3) = 14+1*3 = 17 г/моль

n(NH3) = 17 г/17 г/моль = 1 моль

n(NH3) = 1 моль

2) V(NH3) = n*Vm

Vm = 22,4 л/моль

V(NH3) = 1 моль * 22,4 л/моль = 22,4 л

V(NH3) = 22,4 л

Ответ :V(NH3) = 22,4 л