Обчисліть відносно молекулярній маси а)вуглекислого газу CO2; б)гідрогенсульфідуH2S ;в) хлориду CI2​


Ответы на вопрос

Отвечает Худолей Наташка.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CO2) = Ar(C) + 2×Ar(O);

Mr(CO2) = 12 + 2×16 = 12 + 32 = 44.

Mr(H2S) = 2×Ar(H) + Ar(S);

Mr(H2S) = 2×1 + 32 = 2 + 32 = 34.

Mr(Cl2) = 2×Ar(Cl);

Mr(Cl2) = 2×35,5= 71 = 71